فال روزانه فال امروز پنج شنبه ۲۳ اسفند ۹۷ فال حافظ

فال روزانه فال امروز پنج شنبه ۲۳ اسفند ۹۷ فال حافظ

فال روزانه فال امروز پنج شنبه 23 اسفند 97 فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین:

امروز یکی از دوستان تان به کمک شما نیاز دارد،بنابراین سعی کنید زمانی را برای آنها قرار دهید.آن ها برای شما ارزش قائل اند.اما احتیاجی هم به هم دلی ندارند.امروز می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید.مخصوصاً اگر برنامه ریزی برای سفر یا تحصیل باشد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

تصمیم دارید که احساسات تان عمیق تان را به صمیمی ترین دوست یا عشق تان بگویید و از این کار خجالت نمی کشید. اگر چه طرز بیان شما دیگران را شگفت زده خواهد کرد، اما با شما کنار می آیند، فقط به شرط این که به آن ها فرصت دهید تا خودشان را با رفتار شما هماهنگ کنند. باید بدانید که به راحتی نمی شود با عقاید دیگران کنار آمد، اما شما این قابلیت دارید که اعتماد طرفین را جلب کنید. وقتی دیگران انعطاف پذیری نشان دهند آن وقت می توانید به مقاصدتان برسید.

فال روزانه متولدین خرداد:

برای این که بتوانید روابط تان را با دیگران مدیریت کنید باید بیشتر از قبل دقت و ملاحظه به خرج دهید. اما هر لحظه منتظر یک اتفاق شگفت انگیز باشید، شاید این اتفاق همه چیز را زیر و رو کند. بهتر است تصمیمات بزرگ را به روز دیگری موکول کنید، زیرا امروز نمی توانید درست تصمیم بگیرید. در این مدت سعی کنید نسبت به خواسته های دیگران توجه نشان دهید. همین طور که در مسیرتان پیش می روید اجازه دهید که افکارتان هدایت مسیر را به دست بگیرند.

فال روزانه متولدین تیر:

امروز ستاره ها نشان می دهند که تمام علائم وجود دارند که کار یا برنامه ای که خیلی به آن با تمام وجود علاقه مندید را به پیش ببرید. نیت شما این است که آنچه از دستتان بر می آید در این مورد انجام دهید و این موفقیت شما را در نتایچ تضمین می کند. ممکن است تعجب کنید از این که چقدر مصمم هستید در حال حاضر و بمحض این که قدم اول را شروع کنید دیگر چیزی جلودار شما نخواهد بود. یادتان نرود که تغذیه صحیح داشته باشید و استراحت کنید حتی اگر احساس آنرا ندارید.

فال روزانه متولدین مرداد:

در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین خرداد ماه می گوید : پیشنهادی مطرح می‌شود که فریبنده است. دراین‌باره باید خوب اندیشید و سپس تصمیم گرفت. از ریسک کردن در زندگی نباید ترسید فقط باید احتیاط لازم را رعایت کنی و به شناخت کامل از او برسی.

در خصوص توصیه های اجتماعی امروز نوشته شده است : در خودت انرژی زیادی احساس می‌کنی که تازگی دارد. بهتر است در اینگونه مواقع کاری بکن که از انجام دادنش لذت می‌بری. به اینصورت روز خوب و شادی خواهی داشت.

فال روزانه متولدین شهریور:

امروز یک روز بسیار خوب برای رسیدگی به حمایت و ایجاد آشنایان جدید مفید برای شغل تان است. زندگی عشقی شما با احساسات قوی پر خواهد شد، اما خواهید دانست که چطور با خونسردی رفتار کنید و تصمیمات منطقی بگیرید.محبت شما نسبت به فرزندانتان می تواند آن ها را به عنوان استبداد مطلق تفسیر کند؛ صبر داشته باشید! محیط امروز برای سفرهای تفریحی و لذت بخش مناسب است؛ با این وجود، کسانی که می خواهند مهاجرت کنند، باید زمان بیشتری برای حل مشکلات خاص خود داشته باشند.

فال روزانه متولدین مهر:

فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین مرداد ماه می گوید : خودت را دست کم می‌گیری و فکر می‌کنی او دور از دسترس توست به همین دلیل با یاس و سرخوردگی خودت را مخفی می‌کنی و کناره می‌گیری، در صورتی که اینطور نیست و می‌توانی با یک گفتگوی صمیمانه و جدی او را از احساست مطلع کنی و نتیجه مثبتش را ببینی.

در خصوص توصیه های اجتماعی امروز نوشته شده است : به زودی ابرهای تیره از آسمان زندگی‌ات بیرون می‌رود و همه چیز روبراه می‌شود. هفته ای شاد و پر از موفقیت در انتظار توست. برای بهتر شدن روحیه‌ات پیشنهاد می‌کنم اواخر هفته به سفر کوتاهی بروی.

فال روزانه متولدین آبان:

اگر امروز به اولویت هایی که تعیین کرده اید شک کنید، فقط زمان را از دست داده اید. باید بدانید اهدافی که در سر دارید به اندازه ی اهداف دیگران نوع دوستانه نیستند. به خاطر داشته باشید که هر کسی در نوع خودش متفاوت است و این که مدام خودتان را بادیگران مقایسه کنید عمل بیهوده ای است. خودتان را از صحنه ی رقابت خارج کنید و فقط تلاش کنید تا بهترین های تان را ارایه دهید. همین که با خودتان صادق باشید، مطمئن ترین مسیر به سوی موفقیت است.

فال روزانه متولدین آذر:

لازم است امروز به موضوعات کاری توجه بیشتری داشته باشید و باید تا حد امکان منظم باشید تا بتوانید در زمان محدودی که در اختیار دارید به همه کارهایتان برسید و اگر برای امروز از قبل برنامه ریزی کنید این کار باعث می شود که از همان ابتدای کار موفق باشید اما لازم است که حواستان را جمع کنید تا در وسط راه نیروی خود را از دست ندهید.

فال روزانه متولدین دی:

اگر چیزی برای اثبات وجود نداشته باشد، امروز روابط با دیگران آسان تر و جالب تر خواهد بود.امروز برای یک تاریخ رومانتیک یا گردهمایی دوستانه ایده آل است.در هیجانی که برای رسیدن به کارها وجود دارد، می توانید خیلی مدیرانه و یا منتقد باشید.باید خودتان را بیشتر نشان دهید و در روابط عاشقانه تان حرارت بیشتری نشان دهید.همه نوع قرارداد مورد حمایت قرار خواهند گرفت و شما دستاوردهای بسیاری خواهید داشت.خودتان بمانید و سعی نکنید به شخص دیگری شبیه شوید.بدون شک، یکی از فرزندان شما باید بیشتر شنیده و درک شود. ریسک اختلاف با یکی از همسایگانتان وجود دارد، راه حل در ادب است، دیپلماسی و همچنین ثابت قدم باشید.

فال روزانه متولدین بهمن:

خستگی ناپذیری امروز شما همه چیز را پیچیده خواهد کرد، زیرا اکنون صورت فلکی قوس با ویژگی عمل گرایی به سومین خانه در طالع شما یعنی خانه ی تفریحات کوتاه مدت وارد شده است. شاید احساس کنید که حبس شده اید و بخواهید فقط برای این که مدت کوتاهی بیرون باشید به خرید بروید. اما اگر تا پایان روز موفق نشدید نباید خودتان را سرزنش کنید. اگر می بینید که نمی توانید روی کارتان تمرکز کنید باید به خودتان بگویید که اشکالی ندارد و فردا از نو شروع کنید. اما همین که مدت کوتاهی استراحت کنید برای تان کافی است تا انرژی دوباره بگیرید.

فال روزانه متولدین اسفند:

در این زمان می توانید انتظار کسب کمک از سوی دیگران داشته باشید. دوستی ها و پیمان های جدید شکل خواهند گرفت! این پیمان ها احتمالا هم از لحاظ اقتصادی سودمند، و هم عملی هستند. »  یک پیشنهاد عشقی به شما خواهد شد، پاسخ بدان به رای و نظر خودتان بستگی دارد. »  عشق و عاشقی »  احتمالا از طرف همسر یا نامزدتان مورد غضب قرار میگیرید ولی تصمیم آنی نگیرید – به محافظت و ایمنی در برابر مشکلات اشاره دارد.

 

درباره نویسنده faleroozane

دیدن تمام مطالب این نویسنده faleroozane

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *