فال روزانه فال امروز جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ فال حافظ

فال روزانه فال امروز جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ فال حافظ

فال روزانه فال امروز جمعه 24 اسفند 97 فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین:

فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین آبان ماه می گوید : با زیاد حرف زدن، آتش عشق خاموش می‌شود. به جای آن باید از احساس خود پیروی کنی و راهی را انتخاب کنی که این مشعل فروزان‌تر شود. اگر عشق نباشد زندگی در کام تاریکی خواهد رفت.

در خصوص توصیه های اجتماعی امروز نوشته شده است : بعضی کارها سیستم تو را بهم می‌زند. باید از آنها پرهیز کنی. تعادل خود را در زندگی و کار باید حفظ کرد و از ماجراجویی دوری نمود.

امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است : به وضعیتی خواهی رسید که اگر ادامه پیدا کند، تو را دلگیر خواهد ساخت. از نظر جسمی باید مراقب باشی که دچار بیماری یا عوارضی نشوی. در این رابطه باید از کسی کمک بگیری که تجربه و تخصص داشته باشد.

درباره کار و تجارت و اقتصاد نیز توصیه شده است : اوضاع مادی و مالی تو خوب است و جایی برای نگرانی نیست فقط باید سهل‌انگاری را کنار بگذاری.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

امروز ممکن است تصمیم بگیرید که عضوی در پیشبرد اهداف کس دیگری باشید، به ویژه اگر احساس کنید که باید کنترل امور را به دست دیگران بسپارید. گاهی اگر در نقش یک مسافر باشید که راننده اش کس دیگری است برای تان بهتر است. اصلاً اهمیتی ندارد که اکنون چه نوع فعالیت هایی را در برنامه ای که دارید تنظیم کرده اید، اما فقط کمی تغییر می تواند خنده را دوباره بر لب های تان بنشاند. بدانید که اگر گاهی در نقش یک پشتیبان ظاهر شوید سریع تر می توانید به اهداف تان دست پیدا کنید، تا این که خودتان ستاره ی نمایش باشید.

فال روزانه متولدین خرداد:

امروز تشنه ی این هستید که از جانب دوستان و آشنایان مورد توجه قرار بگیرید. ممکن است به خاطر تلاشی که می کنید مورد حمایت آن ها واقع شوید، اما متأسفانه همه چیز موقتی است، به همین خاطر ممکن است فکر کنید که اشتباهی از شما سر زده که از کمک دوستان محروم شده اید. اگر ناگهان بین راه تصمیم بگیرید که رویکردتان را عوض کنید، باز هم به نتیجه ی دلخواه نخواهید رسید و کسی با شما همراهی نخواهد کرد. بهتر است فقط به کاری که انجام می دهید فکر کنید و اصلاً نگران قضاوت دیگران نباشید. بهترین کسی که اکنون می تواند به شما مشورت دهد خودتان هستید، پس فقط به ندای درونی تان گوش کنید.

فال روزانه متولدین تیر:

امروز می تواند روز بسیار شاد و الهام بخشی باشد.  برای تمیز کردن و مرتب کردن خانه تان خوب است. همه کارهایتان را تمام کنید.

پذیرای کمک باشید، تا دیگران به شما کمک کنند. از بیان نظرات خود نترسید. این انرژی از تفکر اصلی و فعالیت های خانوادگی خلاق حمایت می کند.

شما با موفقیت زیادی در این سفر خواهید بود:کارهای کوچک عشقی متعدد و جذابی خواهید داشت. بدانید که وجود مشکلات به خودی خود یک مشکل نیست، چون زندگی از مشکلات حل پیوسته تشکیل شده است.

شما می توانید همه چیز را در امور خود احساس کنید، مقالات خود را به ترتیب قرار دهید.از فقدان روشن بینی خود آگاه باشید، اگر با نزدیک شدن روابط دشوار با افراد نزدیک خود زندگی می کنید، سعی کنید که بخشی از این وضعیت را به دقت مورد قضاوت قرار دهید:در این صورت مشکلات را سریع تر حل خواهید کرد.

فال روزانه متولدین مرداد:

امروز ممکن است از شدت احساسات تان تعجب کنید. اگرچه نسبت به تصمیمات اخیرتان خوش بین هستید، اما ممکن است به یک مانع جدی برخورد کنید که هدف اش محک زدن شماست. کمی آهسته تر پیش بروید تا بتوانید موانع را کنار بزنید. با ارامش حرکت کنید و به تصمیمی که گرفته اید ایمان داشته باشید تا بتوانید مسیرتان را هموار کنید.

فال روزانه متولدین شهریور:

امروز بهتر است در برخورد با دوستان و خانواده رویه ی دیگری را در پیش بگیرید تا شاید بتوانید مخمصه ای را که در آن گیر افتاده اید چاره کنید. اما بدانید که تغییرات یک دفعه اتفاق نمی افتند، پس سعی کنید به خاطر چیزهایی که پیش می آیند سر و صدا راه نیندازید. به نظر می رسد نگاه شما به واقعیت های پیرامون تان با آن چه حقیقت دارد فرق می کند. اگر چشم تان را بر حقایق ببندید مشکلی حل نخواهد شد. بهتر است واقعیت را انکار نکنید تا تغییرات مثبت خود به خود اتفاق بیفتند.

فال روزانه متولدین مهر:

در ذهنتان ممکن است از خوشی بال در آورده باشید اما به خاطر داشته باشید پاهایتان را محکم روی زمین حفظ کنید یک لحظه کم شدن تمرکز می تواند به معنای یک مطالبه پرخرج روی بیمه ماشین شما باشد. حواستان را پرت نکنید تا سالم به خانه برسید.

فال روزانه متولدین آبان:

امروز توجه خود را معطوف به امور مالی کنید،به خصوص اگر می خواهید که پولتان سودی به شما برساند و شما می توانید در آینده تعادلی در حساب های بانکی تان پیدا کنید.با مردم صحبت کنید وببینید که کدام یک تجربه ای را که شما نیاز دارید،دارند و با دقت به آنها گوش کنید.اگر از این که توانایی پول خرج کردن را دارید خوشحالید،از خریدن اشیاء ویا چیزهایی که در طی سال ها به ارزش آنها افزوده می شود،لذت خواهید برد.

فال روزانه متولدین آذر:

به نظر می رسد اسراری دارید که می خواهید پنهان شان کنید، اما ممکن است تصویر مبهمی در ذهن تان شکل بگیرید که ترغیب تان کند حرف بزنید. چنین رویکردی کمک تان می کند تا دیگران را تحت تأثیر قرار دهید، پس از این فرصت استفاده کنید تا موضع تان را به بهترین شکل ممکن نشان دهید و خودتان را به جریانات پیش رو بسپارید. تا دل و جرأت نشان ندهید، کاری از پیش نخواهد رفت.

فال روزانه متولدین دی:

امروز ستاره ها نشان می دهند که تمام علائم وجود دارند که کار یا برنامه ای که خیلی به آن با تمام وجود علاقه مندید را به پیش ببرید. نیت شما این است که آنچه از دستتان بر می آید در این مورد انجام دهید و این موفقیت شما را در نتایچ تضمین می کند. ممکن است تعجب کنید از این که چقدر مصمم هستید در حال حاضر و بمحض این که قدم اول را شروع کنید دیگر چیزی جلودار شما نخواهد بود. یادتان نرود که تغذیه صحیح داشته باشید و استراحت کنید حتی اگر احساس آنرا ندارید.

فال روزانه متولدین بهمن:

از همراهی فامیل و دیگر مردمی که به آنها نزدیک هستید احساس لذت ببرید. امروز شما حالت مهمان نوازی دارید و می توانید از دعوت کردن کسی برای شام لذت ببرید اگر افکار شما متوجه طراحی داخلی شده، می خواهید که هر چه سریع تر افکار خودتان را به مرحله اجرا بگذارید.

فال روزانه متولدین اسفند:

امروز بسیار خستگی ناپذیر به نظر می رسید، گویا چیزی فریبنده چشم تان را گرفته است. می توانید کارهای عادی روزمره را طوری انجام دهید که پیشرفت تان دوچندان شود، البته برای حاصل شدن چنین پیشرفتی باید با سرعت بیشتری کار کنید. به کسی اجازه ندهید که در کارهای تان دخالت کند یا شما را مورد قضاوت قرار دهد. ایده هایی را که در ذهن دارید دنبال کنید، اما حواس تان باشد که مرحله به مرحله پیش بروید و کارآمدترین راهکار را انتخاب کنید.

درباره نویسنده faleroozane

دیدن تمام مطالب این نویسنده faleroozane

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *