فال امروز پنجشنبه ۱۶ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز پنجشنبه ۱۶ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز پنجشنبه 16 اسفند 97 | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز پنجشنبه ۱۶ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال روز متولدین فروردین

شما امروز مستقیما تحت تاثیر بازگشت ونوس کامیاب هستید چرا که این سیاره شروع به بازگشت به نشان شما می کند. این وضعیت ممکن است در طول این هفته به شما فرصتی دوباره دهد که یک رابطه کاری موفق را آغاز کنید. اما حالا احتمال دارد که احساس پریشانی کنید به خاطر اینکه یک فرآیند شایسته و موفق را انجام نداده اید. به خاطر اینکه هر چیزی را عملی کنید سخت کار نکنید. بزودی همه چیز مشخص خواهد شد.

خاطرات قدیمی، ضربه های روحی و ترس های گذشته ممکن از امروز بر حال و هوای شما تأثیر بگذارند. شاید بدون آنکه دلیلش را بدانید، افسرده شده اید. یک رویداد در زندگی تان این احساسات را بدون ذکر منبع برایتان آشکارتر کرده اند. اگر رویاهای بدی داشته اید یا تخیلات و تصورات شما آزاردهنده بوده اند، می توانید آنها را یادداشت کنید. شاید این خواب ها و رویاها به شما سرنخی در مورد آنچه در جریان است بدهند. مدیتیشن یا همخوانی آزاد آن نوع آزادی که می خواهید در اختیارتان می گذارند. احساسات شما در حال حاضر به نحوی برایتان نیروی زیادی به همراه دارند. انرژی امروز به شما تمایل استفاده از انرژی عاطفی تان را می دهند و این تحت انرژی امروز برایتان بسیار مؤثر است. بهتر است بی خیال شوید و طبیعی تر از همیشه رفتار کنید تا رابطه شما بدین ترتیب ادامه پیدا کند. اگر طرفتان را دوست دارید، باید به او اعتماد کنید.

از یک طرف دقیقاً می‌دانید که برای رسیدن به هدف خود چه باید بکنید و از طرف دیگر ترجیح می‌دهید یک کار دیگری انجام دهید. این دو دلی، شما را دیوانه کرده و جلوی عملی کردن آرزوی شما را می‌گیرد. شانس آوردید که بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید کنترل خود را دارید، چون شادی شما نه تنها به وقایع خارجی وابسته نیست بلکه به عکس العملی که در مقابل آنها دارید بستگی دارد.

فال روز متولدین اردیبهشت

خود را با شرایط وفق دهید زیرا همیشه زندگی بر حول محور خوشبختی دائم یا بدبختی دائم نمی‌چرخد پس بهتر است خود را آماده کنید، زیرا شرایط بد یا خوبی را در پیش دارید، اما صبر و استقامت بسیاری که در درون شما وجود دارد، شما را به سوی خوشبختی رهنمون خواهد کرد. تنها به موفقیت فکر کنید تا بتوانید آن را بیابید. شما می‌توانید خوشبخت باشید به شرط این که باور داشته باشید.

امروز باید کاملاً در مورد مسائل کاری محوری فکر کنید. در آینده نزدیک شاید خیلی چیزها در ریسک قرار بگیرد. شما به هر وظیفه و کاری که تمایل پیدا کنید، به تلاش و تمرکز و دقت زیادی نیاز دارد. ریسک آن هست که شما به خاطر آن افسرده شوید، ولی سعی کنید در این دام نیفتید. به احتمال زیاد آنچه امیدوارید به آن برسید را بدست می آورید، پس این ایده و فکر را فراموش نکنید. به نظر می رسد که ایده بسیار خوبی در ذهن شما گیر کرده باشد، و شریک شما فکر مشابهی در این مورد ندارد. انرژی امروز کائنات به شما انگیزه لازم برای تغییرات بزرگ در زندگی تان را می دهد و قاعدتاً این شما شریک زندگی تان هم می شود. در حال حاضر شما آنقدر مجذوب او شده اید و خودتان را فراموش کرده اید که یادتان رفته است از او بپرسید چه حسی در این باره دارد.

امروز زمانی را به این اختصاص دهید که کمی در ضمیر ناخودآگاه خود گردش کنید. ممکن است نامه یکی از دوستان تان را کشف کنید یا اینکه تصویری از سال های جوانی خود پیدا کنید و بدین ترتیب برانگیخته می شوید که تاریخچه شخصی خود را زیر و رو کنید. اگر چه کارهای زیادی در محل کار خود دارید اما کار زیاد شما باعث نمی شود که نتوانید گذشته خود را بازسازی کنید. پس برای این سفر درونی هجوم نبرید؛ زمانی را به خود اختصاص دهید و درباره چیزی که بیشترین اهمیت را برای تان دارد چیزی یاد بگیرید.

 

فال روز متولدین تیر

امروز به نظر می‌رسد کمی‌آشفته هستید و نمی‌توانید از اعمال‌تان ، نتیجه مشخصی انتظار داشته باشید. به همین خاطر سخت است که ذهن تان سر و سامان دهید. اگر فکر می‌کنید که یکی از نزدیکترین دوستان یا همکاران تان مانع کارهای شماست، سعی کنید به جای اینکه عصبی شوید و مثل آسیاب بادی دور خود بچرخید علت را در رفتارها واکنش‌های خود جستجو کنید. ظاهرا، موانع بسیار جدی و دشوار به نظر می‌رسند، حتی اگر شما آنها را در ذهن تان ایجاد کرده باشید و وجود خارجی نداشته باشند. سعی کنید برای تغییر شرایط و محیط اطراف تان اول ذهن تان را تغییر دهید!

امروز شما متوجه می شوید که یک رویای بلندمدت بالاخره به حقیقت می پیوندد. شاید سفری که شما در مورد آن مدتی طولانی است فانتزی سازی کرده اید بالاخره نشانه هایی از تحقق یافتن نشان دهد. رویکرد متدیک و عملی برای پرداختن به جزئیات شاید باعث شود که همه چیز برایتان واقعی تر به نظر برسد. با این حال، مواظب باشید که با برنامه ریزی دقیق برای هر قدم خود در نهایت کارها را سخت تر نکنید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که یک سری باورها با رابطه فعلی شما تداخل دارند. این باورها متعلق به شما باشند یا شریک زندگی تان، حس می کنید که نوعی اصطکاک وجود دارد. شاید بهتر باشد از خودتان بپرسید آیا اصول و ایده آل ها مهمتر از با هم بودن هستند. اگر جواب شما بله است، باید ترتیب دیگری اتخاذ کنید. اگر جواب شما خیر است، خودتان می دانید چه باید بکنید.

با وجود اینکه شما بدرستی می خواهید که امروز خودجوش و خودانگیخته باشید اما از این می ترسید که دیگران اعمال شما را مورد نقد و نکوهش قرار دهند. ممکن است احساس کنید اخیرا از نظر عاطفی سرگردان شده اید وحتی اگر شما بسیار کم صحبت کنید مثل اینکه هر کسی می داند که شما چه می خواهید. ممکن است آسیب پذیری شما باعث آزار تان شود برای اینکه هر چه که می گویید و انجام می دهید را مانند یک آیینه نشان می دهد. تمرین کردن خودباوری بدون قید و شرط راهی است که ترس شما را از واکنش های دیگران از بین می برد.

 فال روز متولدین مرداد

شما دنیایی از احساسات دارید که کاملا از نظرها غایب است و امروز احتمالا می خواهید که این راه را برای خودتان نگاه دارید چرا که باعث می شود همه چیز خیلی راحتتر به نظر برسد. ممکن است فکر کنید که بتازگی در معرض توجه قرار گرفته اید و فقط می خواهید که برای مدتی از ستاره مجلس بودن صرف نظر کنید. از این زمان برای جمع آوری احساسات تان استفاده کنید و انرژی تان را شارژ کنید برای اینکه دوباره آن را برای انجام دادن کارهای حساسی در طی روزهای آینده نیاز خواهید داشت.

بعضی از رویاهای تیره و تار و عجیبی که شما داشته اید امشب هم به سراغتان می آیند. اگر به آنها مجال دهید، به نحوی ناراحت کننده و افسرده کننده دوباره در طول روز روی سرتان خراب شوند. آنها را یادداشت کنید تا برای تعبیر احساسات و عواطف منفی به کارتان بیایند. کمی هم در مورد پول نگران هستید. امروز روز خوبی برای سرمایه گذاری، شروع یک بیزنس جدید یا افتتاح حساب پس انداز نیست. چند روز صبر کنید تا آبها از آسیاب بیفتد و بعد در مورد این مسائل تصمیم گیری کنید. علاقه یک چیز است و وسواس چیز دیگری است. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شاید شما یک نفر را بسیار جذاب بدانید تا جائیکه این کم کم دردسر ساز شود. با این تأثیر، حتماً باید بی خیال شوید و بگذارید رویدادها همانطور که هستند جریان یابند، زیرا این برای شما مشکل است. در نهایت، زندگی برایتان آسانتر می شود.

حواستان جمع باشد چون امروز یک نفر برای دوست شدن با شما پیشقدم می‌شود. ممکن است این شخص تمام حرفهای شما را باور کند و همین موضوع اوضاع را پیچیده می‌کند، برای اینکه شما نمی‌توانید بفهمید که چه چیزی نادرست است. اما اختلاف نظرها هم می‌تواند باعث بروز مشکل بشود. بنایراین قبل از اینکه با این فرد یک ارتباط طولانی مدت را شروع کنید حقایق را بررسی کرده و در مورد آنها اطمینان حاصل کنید.

 

فال روز متولدین شهریور

شما امروز از برنامه‌های خودتان هم سر در نمی‌آورید! شاید شما از خودتان انتظارات زیاده از حد داشته‌اید و یا شاید وقت خودتان را تلف کرده باشید. اما الان هرقدر هم که وقت داشته باشید، باز هم امکان دارد در محل کار و یا قرار ملاقات‌هایتان دیر حاضر بشوید. اما سعی نکنید با دروغ گفتن و یا اغراق کردن در واقعیت به اشتباه خود سرپوش بگذارید. صادق باشید و با اشتباهات خود به درستی برخورد کنید.

عدم برقراری ارتباط با یکی از اعضای خانواده که ناراحت است شاید به شما حس یأس و سردرگمی بدهد. از خودتان می پرسید که آیا کاری کرده اید که باعث شده به این فرد بر بخورد. به احتمال زیاد قضیه این نیست. بهترین راه برای رسیدگی به موقعیت هایی همچون این موقعیت، این است که آن فرد را تشویق کنید با شما حرف بزند. اگر او جوابی نداشت، یکی دو روز صبر کنید و دوباره سوال کنید. این حالت افسردگی بعد از چند روز برطرف می شود، پس خودتان را بر سر آن دیوانه نکنید. انرژی امروز باعث می شود که زندگی برایتان سخت شود. اگر برای مهمانی یا رویدادی اجتماعی بیرون می روید، یک ملاقات برایتان فراموش نشدنی می شود. وقتی شروع به صحبت با یکدیگر می کنید، متوجه می شوید که رابطه ای طبیعی بین شما وجود دارد که باعث می شود در کنار یکدیگر احساس راحتی و آرامش زیادی نمایید. عمق این برخورد بدان معناست که شاید شما شریک روحی یکدیگر هستید.

شما می توانید درباره چیزهایی که می خواهید سخت گیر باشید و فرصت خود را به خاطر یک تجربه جدید از دست بدهید حتی اگر دقیقا با تصویری از ایده هایی که در ذهن تان دارید منطبق نباشد. ممکن است از یک رابطه یا یک فرصت سرمایه گذاری عقب نشینی کنید به خاطر اینکه آنها دقیقا با انتظارات شما هم خوانی ندارند. اما بسرعت قضاوت نکنید. هر چیز مهمی ارزش صبر کردن را دارد. بنابراین قبل از اینکه پاسخ نهایی خود را صادر کنید چند هفته ای صبر کنید.

فال روز متولدین مهر

امروز مشکلات زندگی شما بیشتر و نسبت به همیشه پیچیده‌تر شده است. ممکن است افرادی شما را تحت فشار قرار دهند اما شما باید فراتر از تلاشهای پنهان آنها عمل کنید. اما شما نمی‌توانید دخالتهای پنهان آنها را قبول کنید، پس تلاش کنید که مسائل را از حیطه کنترل آنها خارج کنید.

قول ترفیع یا افزایش حقوق امروز در ذهن شماست. شما سعی می کنید که گام های بعدی را تصویرسازی کنید و وظایفی که تلاش و دقت بیشتری می برند را پیش بینی کنید. هل نشوید. بهتر است که بیشتر به خودتان فشار بیاورید. چند روز صبر کنید تا اوضاع سبک تر شود و آن کاری که باید انجام شود را تمام کنید. شما در بلندمدت موفق خواهید بود. گاهی یک ایده یا فکر به مدتی کوتاه ما را درگیر می کند و ما نمی دانیم با آن چه کنیم، زیرا تأثیر زیادی در زندگی های ما دارد. انرژی امروز کائنات شاید باعث شود که شما تحت تسخیر نیروهای قدرتمندی قرار بگیرید که پتانسیل ایجاد تغییرات بزرگ را دارد. اگر شما در رابطه ای هستید، باید قبل از هر چیز در مورد آن با شریک زندگی تان حرف بزنید.

 

شما معمولا قادرید که با شایستگی نیازهای خود برای داشتن یک رابطه خوب دنبال کنید اما امروز سیاره حاکم شما ونوس دوره تنزل کننده خود را در هفتمین خانه از “معاشران” شما شروع کرده است. شما تمایل دارید که خودهمزمان که به دیگران کمک می کنید تا به رضایت در زندگی شان دست یابند استعدادهای درونی خود را نیز شکوفا کنید. و اگرچه کلید تمرکز شما هنوز شامل آنهایی می شود که دوستشان دارید اما اکنون بیشتر مایلید که آنچه را می خواهید بررسی کنید. خوشبختانه در دراز مدت این داوری و قضاوت در مورد امکانات تان می تواند روابط شما را استوارتر سازد.

 

فال روز متولدین آبان

ممکن است درباره برنامه های پیش آمده قدری مردد باشید و این احتیاط بیش از حد می تواند شما را برانگیزد تا راه حل های جایگیزینی در رابطه با آن چیزهایی که نیاز دارید انتخاب کنید. اما فکر نکنید که اشتباهات شما را پیدا می کنند یا خواهند کرد.

امروز تصمیم می گیرید که بخش زیادی از روزتان را روی پروژه ای کار کنید که به انرژی ذهنی زیادی نیاز دارد. برنامه ریزی کرده یاد تا با یکی از دوستان صمیمی یا عشقتان وقت بگذرانید و شاید ملاقات شما با این افراد آنطور که امیدوار بودید نباشد. دوست شما حال و هوایی افسرده و ناراحت دارد. یک شب سرگرم کننده با هم بگذرانید؛ به سینما بروید و فیلم خنده داری ببینید یا با هم به کنسرت بروید و تنش ها و استرس ها را از خود دور کنید. انرژی امروز کائنات به شما اجازه می دهد که خودتان را به دست احساسات پرشور و قدرتمند بسپارید و با عشقتان خوش بگذرانید. امروز شدت و حدت زیادی در فضا وجود دارد که بدان معناست که شما از ملاقات با یک فرد بسیار خوشحال و غرق در شادی می شوید. شاید دلیلش این باشد که شما این فرد را خوب نمی شناسید و شخصیت او در حال حاضر برای شما اسرارآمیز و هیجان انگیز است. شما دو نفر مسلماض می خواهید یکدیگر را بیشتر ببینید.

آن کتاب های طالع بینی که می‌گویند شما بلد نیستید چگونه تفریح کنید را بیرون بیندازید. با وجود اینکه شما قادرید که در موقع لزوم شادمانی و تفریح خود را به تعویق بیندازید همچنین می‌دانید که کی باید از زندگی تان لذت ببرید. خوشبختانه امروز یکی از آن روزهایی است که می‌توانید استانداردهای خود را تعیین کرده و ممکن است دیگران دیگران سخت بتوانند شما را تحمل کنند. اما در این رابطه نگران نباشید؛ اکنون تا می‌توانید آواز بخوانید و برقصید.

فال روز متولدین آذر

امروز فکر می‌کنید که دیگران شما را به سمت مسیری هل می‌دهند که خودتان انتخابش نکرده اید، اما مقاومت کردن در برابر تلاش‌های آنها می‌تواند سبب ایجاد مشکل دیگری شود. باوجود این شما نمی‌توانید به خاطر به حداقل رساندن مشکلات با هر کسی موافقت کنید، حتی اگر خودتان هم مشکلاتی را ایجاد کنید ولی می‌خواهید جایگاه خود را داشته باشید.
امروز یک مهمان مأیوس و افسرده خواهید داشت و احتمالاً باید سعی کنید او را خوشحال کنید و از ناراحتی دربیاورید. هرچه در چنته دارید رو کنید و تمام تلاشتان را برای شادی او بکنید، ولی سعی نکنید با غذا پختن برای او خوشحالش کنید. نتایج تلاش های شما شاید چندان هیجان انگیز نباشند. امروز روز خوبی برای آن است که فست فود را امتحان کنید. دوستتان را بیرون ببرید و یک فیلم ببینید یا به کنسرت بروید و از یک نگارخانه دیدن کنید. این باعث می شود که ذهن هر دوی شما از دردسرها و مشکلات دور شود و حس بهتری داشته باشید. شما در حال قدم گذاشتن در فاز جدیدی هستید، به خصوص اینکه انرژی امروز کائنات چنین تأثیری روی شما دارد. شما زمان زیادی را صرف دگرگونی کردن جنبه های مختلف شرایط، شخصیت و روابط فعلی کرده اید که ممکن است آگاهانه یا ناآگاهانه بوده باشد. در حال حاضر موج جدید دیگری در راه است که شما را وارد مرحله بعدی سفر می کند. این شامل شریک زندگی شما هم می شود و صحبت کردن باعث می شود که این رویه بهتر و روانتر پیش برود.

این فوریت ممکن است برای شما طبیعی باشد اما امروز شما اگر از نظر احساسی محتاط باشید بیشتر نفع خواهید برد. شما واقعا نیاز ندارید که اجازه دهید هر کسی بداند که در هر لحظه ای چه احساسی دارید.

فال روز متولدین دی

ظاهرا اطرافیان شما از انجام دادن کارهای ساده و پیش پاافتاده خسته شده اند! خوشبختانه اکثر آنها خوش بین و مثبت اندیش و حتی گاهی اوقات الهام بخش هستند. شما از ارتباط برقرار کردن با آنها سود خواهید برد؛ چراکه شما را برای رفتن به سوی ایده های بزرگ تشویق می‌کنند و با ایمان و اعتقادشان بهتان انگیزه می‌دهند.

شاید اطلاعات ناراحت کننده ای امروز به گوشتان برسد، ولی نباید آنها را جدی بگیرید. شاید بدتر از آنچه به نظر می رسد نباشد. قبل از آنکه خودتان را بر سر این چیزها دیوانه کنید، واقعیت ها و حقیقت ها را چک کنید. امروز روز خوبی برای بازدید یا انجام خرده کارها در محل نیست، زیرا ترافیک سنگینی وجود دارد. امروز هر آنچه تصمیم به خواندنش می گیرید کسل کننده به نظر می رسد، بنابراین فیلم های سینمایی بهترین گزینه برای سرگرمی و تفریح هستند. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شما باید بی خیال بعضی چیزها شوید تا بتوانید احساسات و عواطف عمیق تر خود را نشان دهید. شاید هم آنها را رو نکنید و برای خودتان نگه دارید، ولی این به موقعیت فعلی شما کمکی نمی کند. اگر شما سعی می کردید که خودتان و دیگران را به خطر نیندازید، زیرا نگران طرز فکر آنها نسبت به خودتان بودید، پس زمان آن رسیده که هیاهو به پا کنید.

شما ممکن است با خودتان کمی در ستیز باشید چرا که سعی می کنید تا تعیین کنید که چه میزان از خودتان را آشکار کنید. بهتر است که کمی آرام باشید و درباره احساسات تان زیاد صحبت نکنید اما این کار می تواند در یک رابطه عمیق و در لحظات مهمی محدودیت هایی ایجاد کند که زیاد ضرورت ندارد. با کمی صادق بودن می توانید در مقابل ترس از صمیمیت با دیگران بایستید ؛

فال روز متولدین بهمن

شما اکنون زیاد به هدف تان نزدیک نیستید اما این ربطی به این ندارد که شما زیاد مراقب خودتان نیستید. احساسات شما شدید است حتی اگر شما حس نکنید که نیاز دارید که موقعیتی را در یک مسیر خاص راهنمایی کنید. متاسفانه شخص غیر قابل اعتمادی ممکن است کناره گیری و انزوای شما را بد تعبیر کند و آن را نشانه ای از یک بی علاقگی به خود بداند.

ناراحتی و ناامیدی در مورد مسائل پولی امروز بالاخره گریبانتان را می گیرند. با این حال، چیز زیادی برای نگرانی و ناراحتی وجود ندارد. از لحاظ مالی، مسائل کاری و حرفه ای شما خوب پیش می روند، بنابراین همه چیز بهتر از آنچه هست پیش می رود. امروز احتیاط کردن به کارتان می آید، به خصوص در مورد خرید و فروش وسایل لوکس. شما قطعاً نمی خواهید که چیزهایی که خریده اید را برگردانید. شاید فکر کنید مسائل و رویدادهای امروز برای شما سنگین بوده اند. انرژی امروز باعث می شود که موقعیت عاطفی بین شما و عشقتان به انتها برسد. با این وجود شاید در آن تأخیری صورت بگیرد. با آنکه احساسات شما با سرعت رو می شوند، شما کم کم شروع به بیان آنچه باید گفته شود می کنید و گفتگوی بین شما کم کم راحت تر می شود و آنچه در دل دارید را به تدریج بیان می کنید.

 اگر همچنان روی ابرها شناور باشید ممکن است بی اساس و سست عنصر جلوه کنید. خوشبختانه اعمال قهرمانانه مریخ برای رهایی شما بدردتان خواهد خورد. اگر هم انرژی فیزیکی شما سخت با هم هماهنگ می‌شود ولی تمرین‌های پرانرژی شما امروز تفاوت شما را با دیگر انسان‌های روی زمین را به سایرین نشان خواهد داد.

فال روز متولدین اسفند

خوشبختانه نیازی نیست که برنامه تان را تغییر دهید. اگر بتوانید سیمای ظاهری تان را تغییر دهید دیگران شما را در یک وضعیت مثبت می بینند و این وضع شما را بهتر می کند.

امروز حس می کنید که کمی افسرده و ناراحت هسیتد، ولی به نظر نمی آید که دلیلی برای آن داشته باشید. شما فقط شب بدی را گذرانده اید و به خواب بیشتری نیاز دارید. خبرهای خوبی که از دور برایتان می رسد امشب شما را خوشحال می کند و روحیه شما را بالا می برد. شما از سوی دوست صمیمی تان دعوت می شوید که برای شام بیرون بروید. بالاخره حس می کنید که خود قدیمی شما به سویتان برگشته است. انرژی امروز برایتان تمایل زیادی ایجاد می کند تا با فردی که دوستش دارید باشید. اگر مدتی است که این فرد را می شناسید، پس مسئله این است که می خواهید احساسات عمیق تر خود را با او در میان بگذارید و ارتباط معناداری با هم داشته باشید. فقط باید با خودتان روراست باشید.

این احساس شما از آنجا ناشی می شود که قبلا درباره کاری قول داده بودید و الان نمی دانید در رابطه با آن باید چکار کنید و به این خاطر احساس پریشانی می کنید. خوشبختانه شما امیدتان را از دست نمی دهید برای اینکه رفتار و حالت مثبت داشتن می تواند شما را به هدف تان رهنمون کند.

فال امروز پنجشنبه 16 اسفند 97 | فال روزانه

فال حافظ

مشهور است که امروز در خانهٔ هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت می‌شود. ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می‌گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال می‌گیرد ابتدا نیت می‌کند، یعنی در دل آرزویی می‌کند. سپس به طور تصادفی صفحه‌ای را از کتاب حافظ می‌گشاید و با صدای بلند شروع به خواندن می‌کند. کسانی که ایمان مذهبی داشته باشند هنگام فال گرفتن فاتحهای می‌خوانند و سپس کتاب حافظ را می‌بوسند، آنگاه با ذکر اورادی آن را می‌گشایند و فال خود را می‌خوانند.

ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی.  برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

فال روزانه دوشنبه 19 مرداد ۱۳۹۴

 

درباره نویسنده faleroozane

دیدن تمام مطالب این نویسنده faleroozane

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *